واحدهای رسا خطوط

به رضایت شما مفنخریم

خط تولید

شرکت رسا خطوط شهرکرد دارای یکی از مجهزترین واحدهای تولید در جمهوری اسلامی ایران است. ماشین آلات تولیدی این کارخانه محصولی بی نظیر از شرکت های مطرح ماشین ساز اروپایی هستند که با جدیدترین تکنولوژی حال حاضر دنیا مطابقت دارد. محصول این ماشین آلات، محصولی با کیفیت و درخور نام ایرانی است. واحد تولید این کارخانه متشکل از بخش های مختلفی از جمله، مواد اولیه، نظارت بر تولید، کنترل کیفیت، بسته بندی و ارسال است. مواد اولیه در مرحله اولیه، کیفیت سنجی میشود و سپس به واحد تولید تحویل داده میشود؛ در این مرحله، موارد اولیه با نظارت اپراتور و دستگاه های الکترونیکی پردازش و آماده بسته بندی میگردد. سپس محصول نهایی با بسته بندی استاندارد آماده ارسال به مقصد و مشتری میگردد. واحد تولیدی رسا خطوط، از جمله واحدهای برتر استان و کشور در صنعت سیم و کابل میباشد.

کنترل کیفیت

سیستم هاي مدن مدیریتی مبتنی بر دانش و تجربه و رعایت اصول علمی-کاربردي، ماشین آلات با کیفیت، کنترل سنجی و کیفیت محصول نهایی و همراهی گروه با تجربه از نشانه هاي موفقیت در تولید و ارائه میباشد. آنچه شرکت رسا خطوط به آن میبالد ” رضایت مندي مشتریان ” است که خلاصه آن ” اعتماد ” به رسا خطوط میباشد آزمون محصولات بر اساس استاندارد های ASTM و BS و IEC و VDE و یا هر نوع استاندارد تعیین شده توسط مشتری می باشد . این شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به اخذ گواهی ISO/IEC17025 آزمایشگاه تایید صلاحیت نموده است و از دقیق ترین و تخصصی ترین ابزارآلات و وسایل آزمایشگاهی و تست بهره میبرد.

خدمات پس از فروش

گاها تصور میشود در فعالیت هاي صنعتی مساله مشتري مداري در حاشیه است، اما باید توجه داشت که در امور صنعتی نیز این موضوع از اهمیت زیادي برخوردار است. شرکت رسا خطوط هدف اصلی خود را ” رضایت مندي ” مشتریان قرارداده است و همواره میکوشد تا به آنچه شایسته است دست پیدا کند. در همین راستا گروهی تحت عنوان ” خدمات مشتریان ” در این شرکت به فعالیت مشغولند که علاوه بر کوشش فراوان در جلب رضایت مشتري به دنبال ارتقاء کیفیت شرکت رسا خطوط نیز هستند.

TOP