سرمایه گذاری در رسا خطوط

سرمایه گذاری به زبان ساده یعنی کار کردن با پول، در واقع یک راه متفاوت جهت کسب پول بیشتر، معمولا همه ما شغلی داریم که درآمدی از حقوق و مزایای آن کسب می کنیم. حال اگر بخواهیم درآمد بیشتری داشته باشیم باید ساعات بیشتری کار کنیم. اما ما محدودیت داریم و نمی توانیم بیش از یک نفر و نهایتا ۲۴ ساعت در شبانه روز کار کنیم. لذا برای کسب درآمد بیشتر باید فکر این باشیم که پول به جای خودمان کار کند. بطور مثال اگر از امروز شما ابتدای هر سال مبلغ یک میلیون تومان سرمایه گذاری کنید و هر سال ۱۰% سود کسب کنید و از آن برداشت هم نکنید بعد از ۳۰ سال تقریبا مبلغ ۱۶۴ میلیون تومان خواهید داشت، ولی اگر آن را صرفا پس انداز کنید فقط مبلغ ۳۰ میلیون تومان خواهید داشت.
شما گزینه های متنوعی برای سرمایه گذاری می توانید انتخاب کنید: سپرده گذاری در بانک، خرید طلا و دارایی های فیزیکی و املاک، انواع ارزها، اوراق بهادار مثل سهام، اوراق مشارکت و یا اینکه خودتان کسب وکاری راه اندازی نموده تا از محل درآمدهای آن سود کسب نمائید. برخی افراد نیز ترجیح می دهند که بصورت غیرمستقیم و از طریق محصولات متنوع سرمایه گذاری در قالب صندوقهای سرمایه گذاری اقدام کنند. هر کدام از این گزینه های سرمایه گذاری دارای منافع و همچنین ریسکها و معایب مخصوص به خود هستند که هر سرمایه گذار باید با درنظر گرفتن اهداف و شرایط خاص خود اقدام به سرمایه گذاری نماید. ولی آنچه که مهم است شما باید در مورد سرمایه گذاری که انجام می دهید به خوبی آگاهی داشته باشید و همچنین قبل از هر کاری استراتژی سرمایه گذاری خود را تعیین نمائید.
آنچه در سرمایه گذاری مهم است اعتماد به شرکت و شخص سرمایه پذیر است که با فعالیت های اقتصادی خود موجب افزایش سرمایه شما میگردد.
شرکت " رسا خطوط شهرکرد " در سالیان اخیر به یک شرکت سرمایه پذیر موفق مبدل شده است و توانسته است با جلب رضایت سرمایه گذاران خود نه تنها موجب افزایش سرمایه گردد بلکه با گسترش کارخانجات خود وسیله ای برای تامین زندگی کارمندان بیشماری شده است.
این شرکت با ارائه روشن گزارشات مالی و فعالیت های تجاری، راه روشن و مطمئنی به سرمایه گذاران پیشنهاد میدهد و جهت آسوده کردن خاطر این عزیزان ضمانت های مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را ارائه مینماید.
شرکت رساخطوط با رصد دقیق بازار و با داشتن کارشناسان مجرب خود در بازار داخلی و خارجی ، سعی در ارائه بهترین پیشنهاد به علاقه مندان در این زمینه است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را پر را نمایید.

TOP