درباره ما

بهرگیری از بهترین نوع مواد اولیه و استاندارد های بین المللی

پیام مدیر عامل

شرکت خدماتی و بازرگانی شهر کرد فعالیت خود را با استفاده از تجربیات متخصصین این صنعت و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل فنی و اداری آغاز و اقدام به تولید انواع کابل و هادی های هوایی و دیگر محصولات طبق استاندارد های ملی و بین الملی نموده است. این شرکت در حال حاضر با بیش از دو دهه سابقه و فعالیت در زمینه تولید انواع کابل و هادی قابلیت خود را به معرض دید پیمانکاران و شرکت های داخل گذاشته است . شرکت خدماتی بازرگانی رسا خطوط پس از دستیابی با اهدافی که سالها به دنبال آن بوده، توانسته حضوری فعال در بخش صنایع سیم و کابل داشته باشد که با داشتن تجربیات قبلی و با استفاده از مهندسین ومشاوران فنی و متخصص برای تولید محصولات خود از آخرین متد و استاندارد های روز دنیا استفاده نموده و در تلاش است در مسیر رقابت سالم با سایر شرکت ها قرار بگیرد . این امر باعث افتخار شرکت است که در تولیدات خود از بهترین نوع مواد اولیه و استاندارد های تحویل ایجاد شده در صنعت برق استفاده نماید. همچنین این شرکت با همکاری و مشارکت شرکت های سیم و کابل رسا مالیبل و فولاد ریزان توانسته است نیاز خود در تهیه مواد اولیه را بر طرف ساخته و در تحویل به موقع محصول و نیاز مشتریان خود به خوبی پاسخ گو باشد.

درباره ما

شرکت تولیدی خدماتی بازرگانی رسا خطوط تحت شماره ی ۵۵۱۴ در مورخه 2/8/1384 با هدف ایجاد کارخانجات تولیدی و واردات و صادرات کالاهای مجاز بازرگانی و حق العمل کاری به ثبت رسید و در تاریخ 28/9/1385 با ثبت آگهی تغییرات گام در جهت تولید محصولات با کیفیت در زمینه انواع سیم و کابل AAC و ACSR و کابل های خودنگهدار گذاشت و با ایجاد واحد تحقیق و توسعه و پس از بازدید از بسیاری از کارخانجات تولید سیم و کابل در کشور های اروپایی و چین و جمع بندی اطلاعات جمع آوری شده تصمیم به ایجاد کارخانه ای با بهترین خطوط تولید و بهترین ماشین آلات از کشور های ایتالیا ، اسپانیا ، بلژیک و آلمان که بتواند بهترین محصول را ارائه بنماید و با همکاری و مشارکت بانک ملی ایران در آستانه سی امین سالگرد انقلاب اسلامی با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال به بهره برداری رسید.
امید آن داریم که با کمک و راهنمایی مدیران و کارشناسان ارشد وزارت نیرو و شرکت های برق منطقه ای استان های سراسر کشور و مهندسین مشاور صنعت برق بتوانیم با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا گامی در جهت خود کفایی و استقاده از بهینه از منابع انرژی کشور برداشته باشیم و در جهت اهداف کریمه دولت محترم جمهوری اسلامی ایران کوشا باشیم.

TOP